THERMOFLOC HAKKINDA AKLINIZA TAKILAN SORULAR

 

Ürünün İçinde Hangi Malzemeler Var?

 

Bu ürün gazete kağıtlarının püre haline getirilmesiyle işlenmiş borun karışımından meydana gelmiş.Elde edilen ürün preslenmiş bir şekilde hizmete sunuluyor.% 80 gazete kağıdı % 20 işlenmiş bor var.Selüloz püre olduktan sonra yapılan işlemler sonucunda yün haline geliyor.

                 

Zararları var mı?

 

Tamamen doğaldır, kimyasal bir bileşik ihtiva etmediği için çoğu yalıtım malzemesi gibi kanserojen değildir.Zamanla bozulmaz, çürümez, korozyon ve paslanma yapmaz. Böcekler ve mikro organizmalar tarafından tahrip edilemez. Küf tutmaz.

 

 

Bu Ürün Nerelerde Kullanılabilir?

 

Ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanılır. Evinizde,Konser Salonlarında,Toplantı odalarında.Okullarda,Fabrikalarda ve diğer halka açık mekanlarda,aynı zamanda kayıt stüdyoları gibi üst düzeyde ses yalıtımı gerektiren mekanlarda uygulanır 

 

Neden gazete kağıdı?

 

Sevgili arkadaşlar atık gazete kağıtları selülozdan yapılır.Selülozda bilindiği gibi ağaçlarda mevcuttur.Dolayısıyla doğal bir ısı yalıtım malzemesi üzerinde durulmuştur ve atık kağıtlar bilimsel araştırmalarla yeniden değerlendirilerek geri dönüşüm sağlanarak etkin bir yalıtım malzemesi olarak kullanıma sunulmuştur.

             

Maliyeti Çok tutar mı?

 

Maliyeti klasik yöntemlerin aksine metre kare fiyatı hesaplandığı zaman çok düşüktür.

 

 

Zaman olarak uzun sürer mi?

 

Klasik yöntemde uzun süren işlemler vardır.Fakat bu ürün de işlem uzun sürmez zaman tasarrufu yapılır.

 

 

Nasıl bir Uygulama yapılıyor

 

Selülozlu bor karışımı cam suyundan faydalanarak  piskürtme işlemi yapan makina yardımıyla duvarlara,tavan aralarına ve uygulama yapılmak istenen her yere püstürülerek yapıştırılır.

 

*Evinizde işyerinizde nerede yalıtım yapmak isterseniz İçinde bulunduğunuz mekan küf tutmayacak ve kışın sıcak,yazın serin olacak.Hem cebinize hem evinize hem çevreye hem de sevdiklerinize faydası olan selüloz bor karışımı selülozlu yalıtım ürünü size huzur,güven,kazanç ve sağlıklı bir yaşam sunacaktır.