iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
ikitelli organize sanayi bölgesi Giyim sanatkarları iş ve ticaret merkezi 2 c blok no 32, 34490 Başakşehir/İstanbulCumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL

THERMOBOR HAKKINDA AKLINIZA TAKILAN SORULAR

THERMOBOR HAKKINDA AKLINIZA TAKILAN SORULAR

Bor Yalıtım Ürününün İçinde Hangi Malzemeler Var?

Bu ürün gazete kağıtlarının püre haline getirilmesiyle işlenmiş borun karışımından meydana gelmiş.Elde edilen ürün preslenmiş bir şekilde hizmete sunuluyor.% 80 gazete kağıdı % 20 işlenmiş bor var.Selüloz püre olduktan sonra yapılan işlemler sonucunda yün haline geliyor.

Borlu yalıtım Ürününün Zararları var mı?

Tamamen doğaldır, kimyasal bir bileşik ihtiva etmediği için çoğu yalıtım malzemesi gibi kanserojen değildir.Zamanla bozulmaz, çürümez, korozyon ve paslanma yapmaz. Böcekler ve mikro organizmalar tarafından tahrip edilemez. Küf tutmaz.

Borlu yalıtım Ürünü Nerelerde Kullanılabilir?

Ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanılır. Evinizde,Konser Salonlarında,Toplantı odalarında.Okullarda,Fabrikalarda ve diğer halka açık mekanlarda,aynı zamanda kayıt stüdyoları gibi üst düzeyde ses yalıtımı gerektiren mekanlarda uygulanır

Borlu yalıtım Ürününde Neden gazete kağıdı kullanılır?

Sevgili arkadaşlar atık gazete kağıtları selülozdan yapılır.Selülozda bilindiği gibi ağaçlarda mevcuttur.Dolayısıyla doğal bir ısı yalıtım malzemesi üzerinde durulmuştur ve atık kağıtlar bilimsel araştırmalarla yeniden değerlendirilerek geri dönüşüm sağlanarak etkin bir yalıtım malzemesi olarak kullanıma sunulmuştur.

Borlu yalıtım Ürünün Maliyeti Çok tutar mı?

Maliyeti klasik yöntemlerin aksine metre kare fiyatı hesaplandığı zaman çok düşüktür.

Borlu yalıtım Ürünün uygulaması Zaman olarak uzun sürer mi?

Klasik yöntemde uzun süren işlemler vardır.Fakat bu ürün de işlem uzun sürmez zaman tasarrufu yapılır.

Borlu yalıtım Ürünü Nasıl bir Uygulama ile yapılıyor

Selülozlu bor karışımı cam suyundan faydalanarak piskürtme işlemi yapan makina yardımıyla duvarlara,tavan aralarına ve uygulama yapılmak istenen her yere püstürülerek yapıştırılır.

*Evinizde işyerinizde nerede yalıtım yapmak isterseniz İçinde bulunduğunuz mekan küf tutmayacak ve kışın sıcak,yazın serin olacak.Hem cebinize hem evinize hem çevreye hem de sevdiklerinize faydası olan selüloz bor karışımı selülozlu yalıtım ürünü size huzur,güven,kazanç ve sağlıklı bir yaşam sunacaktır.

Thermobor Nedir?

Selüloz ve Bor’un birleşimi ile üretilen THERMOBOR; ısı, ses ve yangın yalıtımını aynı anda yapar. Selüloz esaslı malzemelerden elde edilen, içerisinde bor bileşenleri barındıran, ısı, ses ve yangın izolasyon malzemesidir. THERMOBOR, direk selülozdan üretilebildiği gibi geri dönüştürülmüş kağıt kullanılarak da üretilebilmektedir. Nefes alan ve doğal bir yapısı vardır. Atık kağıtların toplanarak bor madeni ile özel işlemler kullanılarak işlenmesinden elde edilen THERMOBOR, özel püskürtme makineleri sayesinde her türlü yüzeylere rahatça uygulanabilme özelliğine sahiptir.

THERMOBOR; tamamen doğaldır, kimyasal bir bileşik ihtiva etmediği için çoğu yalıtım malzemesi gibi kanserojen değildir. Zamanla bozulmaz, çürümez, korozyon ve paslanma yapmaz. Böcekler ve mikro organizmalar tarafından tahrip edilemez. Küf tutmaz.

THERMOBOR istenilen kalınlıkta uygulanabilir. Her yüzeyde istenilen kalınlıkta istenilen yoğunlukta uygulama yapma imkanına sahiptir. Uygulamanın ekyersiz olması, her türlü ısı ve ses köprüsünün oluşmasını engeller. THERMOBOR tamamen çevre dostudur.Ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanılır. Cami, konser salonları, toplantı odaları, okullar, fabrikalar, atölyeler ve diğer halka açık mekanlar, aynı zamanda kayıt stüdyoları gibi üst düzeyde ses yalıtımı gerektiren mekanlarda uygulanır. İçerdiği borun kaynama noktasının yüksek olması itibariyle yangın yalıtımı maksadıyla tüm dünyanın üzerinde durduğu bir malzemedir.

THERMOBOR Kullanım Alanları

-Çatılar

-Döşeme Altı

-Ara Bölmeler

-Prefabrik Yapılar

-Sanayi Tesisleri

-Hayvan Çiftlikleri

SİSTEMİN AVANTAJLARI NELERDİR?

-SICAK / SOĞUKTAN KORUR; % 70 ‘e varan yakıt tasarrufu sağlar.

-DAYANAKLIDIR; Zamanla bozulmaz, küflenmez uzun ömürlüdür.

-YANGINA KARŞI GÜVENLİDİR; İçerisindeki bor bileşikleri sayesinde yangın geçiktirir.

-SAĞLIGA ZARARSIZDIR; Tamamen doğaldır kimyasal ve kansorejen içermez.

-YÜZEY SEÇMEZ; Her türlü yüzeye uygulanır.

-UZUN ÖMÜRLÜDÜR; Toz, sıcak, soğuk ve sudan etkilenmez.

-SES İZOLASYONCUDUR; Gürültüyü, çınlamayı ve yankılanmayı önler.

-EKONOMİKTİR; Isı Ses Yangın yalıtımını aynı anda sağlar.

-HAŞERE BARINDIRMAZ; Mikro organizmalara karşı etkilidir.

-KORUYUCUDUR; Nem ve rutubeti önler.

-YANGIN ÖNLEYİCİDİR; Yangın anında duman oluşturmaz, damlama yapmaz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1